09120611795

رسانیک میزبان بهترین شرکت تبلیغات دیجیتال، ارایه دهنده خدمات تولید محتوا، ساخت و تولید موشن گرافیک، موشن انیمیشن، ساخت تیزر تبلیغاتی و طراحی سایت 

بازاریابی علم مدیریت تبادل روابط است. بازاریابی یک فرآیند کسب‌وکار در خصوص ایجاد ارتباط و راضی کردن مشتریان است. با توجهی که این علم بر روی مشتریان دارد، بازاریابی یکی از اجزا اصلی مدیریت کسب‌وکار است. خدمات بازاریابی معمولاً به دو صورت داخل شرکت و برون‌سپاری انجام می‌گردند. همانطور که توضیح دادیم، این بخش مدیریت کسب‌و‌کار، تاثیر بسیار زیادی برای رسیدن به اهداف سازمان دارد. در این راستا بسیاری از برندهای معتبر و بزرگ، خدمات بازاریابی خود را برون‌سپاری می‌کنند. این عمل باعث می‌شود که یک تیم مجزا و با تجربه در یک شرکت تبلیغاتی به صورت انحصاری برای اهداف بازاریابی برند مذکور تلاش کنند و عموماً با هزینه‌ای کمتر، اثربخشی بسیار خوبی را ایجاد می‌کنند.

رسانیک، میزبان بهترین شرکت تبیلغات دیجیتال

 

در رسانیک ما افتخار این را داشته ایم تا با برند های بزرگ و موفق تجربه همکاری داشته باشیم، که از جمله می توان به امرسان، چرم کاکتوس، صنایع الکترونیک بابک، شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، اداره کل سازمان های زنجان، شرکت بافت کبیر جزه، پالایشگاه سوم پارس جنوبی، شرکت راین گستر، کلینیک دندانپزشکی مهرگان، مجتمع نیایش و … اشاره کرد.